Nejčtenější

DCUP12 - BOOST měnič napětí z 12V

EZP - Elektronický Zářivkový Předřadník

Indukční ohřev

WXC861 - Mechanická konstrukce


Mechanická konstrukce

Jak jsem již předeslal, navrhoval jsem konstrukci tak, aby vše vyžadovalo co nejméně úprav původního zařízení. Tedy vlastně žádné úpravy, samozřejmě kromě kompletní výměny "střev". Z vnějšku musí vše vypadat stejně. Dodávaný napájecí adptér 15V i krabička zůstávají stejné a bez úprav. Rozměr desky plošných spojů také zůstal stejný jako u původní desky. Největším problémem bylo dopasovat dvoubarevnou signalizační LED diodu, terminály k baterii a napájecí konektor. Tím jsem také začal při návrhu desky plošných spojů. Jakmile se mi podařilo správně umístit všechny prvky, bylo vyhráno. Zbytek desky už nebyl problém. Plošný spoj je vyroben jako prokovený na oboustranné desce s oboustrannou nepájivou maskou a servisním potiskem.

Ve fotogalerii níže vidíte původní desku plošných spojů, novou desku a osazenou desku plošných spojů. Na posledních fotografiích je zachyceno umístění desky s nabíječkou uvnitř krabičky. Vše sedí hezky přesně a pevně.

Fotografie
Protože některé součástky a také DPS jsem musel objednat ve větším množství, nabízím v sekci prodej přebytečné nové nepoužité součástky potřebné ke stavbě za zvýhodněné ceny proti běžnému prodeji.

Autor: Choze [2015-09-17]   Přečteno: 1198x

Novinky

ALCD - Proudový zdroj pro LD

VUtiny44 - AVR VU metr

HotWire - Řezačka polystyrenu

ASTRE85 - PWM antistres do akvária

Kontakt
369173